Myjnia ręczna Gdynia

Przypominamy naszym Klientom o naszej promocji, gdzie 6 mycie podstawowe jest w naszej myjni - GRATIS!

O nas

Firma FRED J.Kielch prowadzi działalność w zakresie kompleksowego czyszczenia pojazdów samochodów osobowych w Gdyni i również ciężarowych w Rumi

Posiadamy trzy myjnie ręczne na terenie Trójmiasta. Dzięki stosowaniu wysokiej klasy biodegradowalnych komponentów czyszczących zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Stosowane przez nas środki konserwacyjne i czyszczące renomowanych firm zapewniają 100% pewności, iż karoseria Państwa samochodów będzie lśniła nawet podczas pochmurnej pogody, a powłoka prewencyjna zapobiegnie jej rysowaniu i powstawaniu nalotu.

W myjni FRED jest możliwość płatności kartą za usługi.

Myjnia ręczna Gdynia

Zapraszamy do współpracy

Zachęcamy do współpracy dilerów samochodowych i firmy sprzedające auta na kompleksowe usługi przygotowania aut do sprzedaży. W każdym naszym punkcie usługowym przygotujemy auto kompleksowo do sprzedaży, ceny do uzgodnienia.

Nawiążemy współpracę z firmami posiadającymi własny tabor samochodowy. Współpraca z nami pozwoli utrzymać Państwu samochody firmowe w należytej czystości, jako wizytówkę firmy.

Gdzie nas znajdziesz

Orłowo ul. Jesionowa 15
pon. - pt. 9:00 - 18:00 / sobota 9:00 - 15:00

Rumia ul. Grunwaldzka 33
pon. - pt. 8:30 - 17:00 / sobota 9:00 - 15:00

CH Batory ul. 10 Lutego 11 Gdynia
pon. - pt. 8:30 - 18:30 / sobota 10:00 - 17:00

Dlaczego myjnia Fred

Szybko i na czas

Grono zadowolonych Klientów

6-te MYCIE GRATIS!

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej tutaj.