Dnia: 07.05. 2019 otwarty został nowy punkt w centrum Gdyni
CH Batory ul. 10 Lutego 11
Na czas usługi parking gratis

UWAGA

Wszystkim naszym klientom korzystającym z myjni na ul. Hryniewickiego DALMOR serdecznie dziękujemy za współpracę i z przykrością informujemy, że z dniem 01,01,2020 z powodu rozbudowy mariny punkt będzie zamknięty na stałe.
Jednocześnie zapraszamy do naszych punktów w centrum Gdyni BATORY w Gdyni Orłowie i w Rumi.

Firma FRED J.Kielch prowadzi działalność w zakresie kompleksowego czyszczenia pojazdów samochodów osobowych i ciężarowych.

Zapraszamy do nowo otwartej myjni w C.H. Batory Gdynia ul. 10 Lutego 11 na czas usługi 3 godziny parking gratis po upływie 3 godzin klient jest odpowiedzialny za uiszczenie usługi parkingowej  jesteśmy otwarci pon-piątek od 8,30 do 18-30 i sobota 10,00-17,00 parking -1 u FREDA auto umyjesz piętro wyżej kawę wypijesz lub wrzucisz coś na ząb.

Posiadamy trzy myjnie ręczne na terenie Trójmiasta. Dzięki stosowaniu wysokiej klasy biodegradowalnych komponentów czyszczących zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Stosowane przez nas środki konserwacyjne i czyszczące renomowanych firm zapewniają 100% pewności, iż karoseria Państwa samochodów będzie lśniła nawet podczas pochmurnej pogody, a powłoka prewencyjna zapobiegnie jej rysowaniu i powstawaniu nalotu.

Nawiążemy współpracę z firmami posiadającymi własny tabor samochodowy. Współpraca z nami pozwoli utrzymać Państwu samochody firmowe w należytej czystości, jako wizytówkę firmy.

Zachęcamy do współpracy dilerów samochodowych i, firmy sprzedające auta na kompleksowe usługi przygotowania aut do sprzedaży. W każdym naszym punkcie usługowym przygotujemy auto kompleksowo do sprzedaży, ceny do uzgodnienia.

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

PRZYPOMINAMY NASZYM SZANOWNYM KLIENTOM O NASZEJ PROMOCJI 6 MYCIE PODSTAWOWE GRATIS

SZANOWNYCH KLIENTÓW PROSIMY O WYSYŁANIE OPINII NA MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. DZIĘKUJEMY

UWAGA ZMIANA GODZIN PRACY MYJNI W RUMI PRACUJEMY PON-PION 8,30-17,00

 

Umyjemy każde auto!

Kto jest Online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.