Firma FRED J.Kielch prowadzi działalność w zakresie kompleksowego czyszczenia pojazdów samochodów osobowych i ciężarowych.

Posiadamy trzy myjnie ręczne na terenie Trójmiasta. Dzięki stosowaniu wysokiej klasy biodegradowalnych komponentów czyszczących zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Stosowane przez nas środki konserwacyjne i czyszczące renomowanych firm zapewniają 100% pewności, iż karoseria Państwa samochodów będzie lśniła nawet podczas pochmurnej pogody, a powłoka prewencyjna zapobiegnie jej rysowaniu i powstawaniu nalotu.

Nawiążemy współpracę z firmami posiadającymi własny tabor samochodowy. Współpraca z nami pozwoli utrzymać Państwu samochody firmowe w należytej czystości, jako wizytówkę firmy.

Zachęcamy do współpracy dilerów samochodowychi, firmy sprzedające auta na kompleksowe usługi przygotowania aut do sprzedaży. W każdym naszym punkcie usługowym przygotujemy auto kompleksowo do sprzedaży, ceny do uzgodnienia.

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

W myjni w centrum Gdyni na ul. Hryniewickiego10 myjemy również Tiry i Autobusy, zapraszamy.

PRZYPOMINAMY NASZYM SZANOWNYM KLIENTOM O NASZEJ PROMOCJI 6 MYCIE PODSTAWOWE GRATIS

SZANOWNYCH KLIENTÓW PROSIMY O WYSYŁANIE OPINII NA MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. DZIĘKUJEMY

Umyjemy każde auto!

Kto jest Online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.